Vi inleder hemma mot Ö-vik

Under tisdagen fastställdes spelschemat för Hockeyettan Norra. Så se till att boka in söndag 15/9 kl 16:00 , då vi möter Örnsköldsvik HF hemma i premiäromgången. 

Veckodag Datum Tid Hemma Borta Arena
Söndag 2019-09-15 16:00 Boden Kiruna AIF Björknäshallen
Söndag 2019-09-15 16:00 Kiruna IF Piteå Lombiahallen
Söndag 2019-09-15 16:00 Östersund Teg Östersund Arena
Söndag 2019-09-15 16:00 Vännäs Örnsköldsvik Vännäs Ishall
Söndag 2019-09-15 16:00 Lejon Kalix Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-09-18 19:00 Örnsköldsvik Boden Skyttishallen
Onsdag 2019-09-18 19:00 Kalix Kiruna IF PART Arena
Onsdag 2019-09-18 19:00 Teg Lejon A3 Arena
Onsdag 2019-09-18 19:00 Piteå Östersund LF Arena
Lördag 2019-09-21 16:00 Kiruna AIF Vännäs Lombiahallen
Lördag 2019-09-21 17:00 Piteå Örnsköldsvik LF Arena
Söndag 2019-09-22 16:00 Boden Teg Björknäshallen
Söndag 2019-09-22 16:00 Kiruna IF Vännäs Lombiahallen
Onsdag 2019-09-25 19:00 Vännäs Boden Vännäs Ishall
Onsdag 2019-09-25 19:00 Kiruna IF Kiruna AIF Lombiahallen
Onsdag 2019-10-30 19:00 Lejon Östersund Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-09-25 19:00 Teg Piteå A3 Arena
Fredag 2019-09-27 19:00 Boden Kalix Björknäshallen
Lördag 2019-09-28 16:00 Östersund Kiruna AIF Östersund Arena
Söndag 2019-09-29 16:00 Örnsköldsvik Kiruna AIF Skyttishallen
Söndag 2019-09-29 16:00 Vännäs Lejon Vännäs Ishall
Onsdag 2019-10-02 19:00 Kiruna IF Boden Lombiahallen
Onsdag 2019-10-02 19:00 Piteå Lejon LF Arena
Onsdag 2019-10-02 19:00 Örnsköldsvik Teg Skyttishallen
Onsdag 2019-11-13 19:00 Kalix Vännäs PART Arena
Fredag 2019-10-04 19:00 Vännäs Östersund Vännäs Ishall
Söndag 2019-10-06 16:00 Kiruna AIF Piteå Lombiahallen
Söndag 2019-10-06 16:00 Lejon Örnsköldsvik Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-10-06 16:00 Teg Kalix A3 Arena
Måndag 2019-10-07 19:00 Teg Vännäs A3 Arena
Onsdag 2019-10-09 19:00 Östersund Örnsköldsvik Östersund Arena
Onsdag 2019-10-09 19:00 Piteå Kalix LF Arena
Torsdag 2019-10-10 19:00 Lejon Boden Skellefteå Kraft Arena
Lördag 2019-10-12 16:00 Kiruna IF Teg Lombiahallen
Lördag 2019-10-12 16:00 Kalix Örnsköldsvik PART Arena
Söndag 2019-10-13 16:00 Kiruna AIF Teg Lombiahallen
Söndag 2019-10-13 16:00 Piteå Vännäs LF Arena
Onsdag 2019-10-16 19:00 Kalix Kiruna AIF PART Arena
Onsdag 2019-10-16 19:00 Örnsköldsvik Lejon Skyttishallen
Söndag 2019-10-20 16:00 Lejon Kiruna IF Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-10-20 16:00 Teg Örnsköldsvik A3 Arena
Söndag 2019-10-20 16:00 Boden Östersund Björknäshallen
Söndag 2019-10-20 16:00 Kiruna AIF Kalix Lombiahallen
Fredag 2019-10-25 19:00 Boden Piteå Björknäshallen
Lördag 2019-10-26 16:00 Kiruna AIF Örnsköldsvik Lombiahallen
Lördag 2019-10-26 18:00 Vännäs Kalix Vännäs Ishall
Söndag 2019-10-27 15:00 Kiruna IF Örnsköldsvik Lombiahallen
Lördag 2019-09-21 16:00 Östersund Lejon Östersund Arena
Onsdag 2019-10-30 19:00 Piteå Boden LF Arena
Onsdag 2019-10-30 19:00 Kiruna AIF Kiruna IF Lombiahallen
Onsdag 2019-10-30 19:00 Kalix Teg PART Arena
Lördag 2019-11-02 16:00 Vännäs Kiruna AIF Vännäs Ishall
Lördag 2019-11-02 16:00 Östersund Boden Östersund Arena
Lördag 2019-11-02 16:00 Örnsköldsvik Piteå Skyttishallen
Söndag 2019-11-03 16:00 Teg Kiruna AIF A3 Arena
Onsdag 2019-11-06 19:00 Kalix Piteå PART Arena
Onsdag 2019-11-06 19:00 Boden Lejon Björknäshallen
Onsdag 2019-11-06 19:00 Östersund Vännäs Östersund Arena
Lördag 2019-11-09 16:00 Kiruna AIF Östersund Lombiahallen
Lördag 2019-11-09 16:00 Örnsköldsvik Kalix Skyttishallen
Söndag 2019-11-10 16:00 Teg Boden A3 Arena
Söndag 2019-11-10 16:00 Lejon Vännäs Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-11-10 16:00 Kiruna IF Östersund Lombiahallen
Onsdag 2019-11-13 19:00 Pitep Teg LF Arena
Torsdag 2019-11-14 19:00 Boden Kiruna IF Björknäshallen
Lördag 2019-11-16 16:00 Östersund Kiruna IF Östersund Arena
Söndag 2019-11-17 15:00 Örnsköldsvik Kiruna IF Skyttishallen
Söndag 2019-11-17 16:00 Piteå Kiruna AIF LF Arena
Måndag 2019-11-18 19:00 Kalix Boden PART Arena
Onsdag 2019-11-20 19:00 Lejon Piteå Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-11-20 19:00 Örnsköldsvik Östersund Skyttishallen
Lördag 2019-11-23 16:00 Kiruna AIF Lejon Lombiahallen
Lördag 2019-11-23 18:00 Vännäs Piteå Vännäs Ishall
Söndag 2019-11-24 16:00 Kiruna IF Lejon Lombiahallen
Söndag 2019-11-24 16:00 Kalix Östersund PART Arena
Lördag 2019-11-30 16:00 Vännäs Kiruna IF Vännäs Ishall
Söndag 2019-12-01 16:00 Teg Kiruna IF A3 Arena
Söndag 2019-12-01 16:00 Östersund Kalix Östersund Arena
Onsdag 2019-11-27 19:00 Lejon Teg Skellefteå Kraft Arena
Onsdag 2019-12-04 19:00 Boden Vännäs Björknäshallen
Lördag 2019-12-07 18:00 Östersund Piteå Östersund Arena
Söndag 2019-12-08 16:00 Lejon Kiruna AIF Skellefteå Kraft Arena
Söndag 2019-12-08 16:00 Vännäs Teg Vännäs Ishall
Söndag 2019-12-08 16:00 Boden Örnsköldsvik Björknäshallen
Söndag 2019-12-08 16:00 Kiruna IF Kalix Lombiahallen
Onsdag 2019-12-11 19:00 Kiruna AIF Boden Lombiahallen
Onsdag 2019-12-11 19:00 Piteå Kiruna IF LF Arena
Onsdag 2019-12-11 19:00 Kalix Lejon PART Arena
Onsdag 2019-12-11 19:00 Örnsköldsvik Vännäs Skyttishallen
Onsdag 2019-12-11 19:00 Teg Östersund A3 Arena

Med reservation för ändringar.